Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
ISAF
sailing
Licencje

Ubezpieczenie OC zawodników, trenerów i regat


Polski Związek Żeglarski oferuje Państwu ubezpieczenie OC dla zawodników PZŻ, trenerów PZŻ i regat sportowych  w klasach i konkurencjach ujętych w krajowym systemie rywalizacji sportowej Polskiego Związku Żeglarskiego.

Ubezpieczenie OC można wykupić występując do Polskiego Związku Żeglarskiego o wydanie licencji zawodnika, trenera lub na przeprowadzenie regat sportowych.

W celu wykupienia lub przedłużenia OC należy złożyć do Biura PZŻ następujące dokumenty:

  • wypełniony formularz wniosek o przyznanie licencji zawodnika PZŻ, wniosek o przyznanie licencji trenera PZŻ lub wniosek o licencję na przeprowadzenie regat,
  • kopia dowodu opłaty za ubezpieczenie OC zgodnie z poniższą tabelą.

Ubezpieczenie OC zawodnika PZŻ:

Stawka ubezpieczenia OC dla zawodników PZŻ w klasie Optimist
250 zł
Stawka ubezpieczenia OC dla zawodników PZŻ w  pozostałych klas
290 zł

Ubezpieczenie OC trenera PZŻ:

Stawka ubezpieczenia OC dla trenerów PZŻ
290 zł


Ubezpieczenie OC na przeprowadzenie regat:


Opłatę można wnieść bezpośrednio w kasie Biura Polskiego Związku Żeglarskiego /płatność gotówką lub kartą płatniczą/ lub na konto bankowe:

Bank Pekao SA, nr konta: 19 1240 6218 1111 0000 4620 9146 z dopiskiem UBEZPIECZENIE OC ZAWODNIKA/TRENERA.

W przypadku wnioskowania o wydanie licencji zawodnika PZŻ, trenera PZŻ lub na przeprowadzenie regat sportowych można wnieść jedną opłatę obejmującą wydanie licencji i ubezpieczenia.