Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Sailing AndroidSailing Ios
O NAS

O NAS

Sailing.org.pl to projekt internetowy, w ramach którego polscy żeglarze znajdą przydatne informacje, porady i usługi związane z ich pasją.  Naszym celem jest promocja żeglarstwa i wartości, jakie ze sobą niesie – nie tylko na wodzie.

Mocno stawiamy na nowoczesną, ciekawą, angażującą i przystępną komunikację. Naszą redakcję stanowią doświadczeni żeglarze oraz prawdziwi pasjonaci. Na pokładzie mamy również marketingowców, którzy przez wiele lat rozwijali kompetencje w dziedzinie mediów elektronicznych.

Chcemy również promować najlepsze działające na polskim rynku firmy, związane ze wszystkim, co w żeglarstwie przydatne – jesteśmy łącznikiem między polskimi żeglarzami, a ofertą firm, które chcą skutecznie do nich dotrzeć.

Serwis Sailing.org.pl dostępny jest w wersji WWW, a także w formie aplikacji mobilnej w której żeglarze znajdą przydatne narzędzia.

ZNAJDŹ NAS W SOCIAL MEDIA: