Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Sailing AndroidSailing Ios

Stara Kuźnia

Restauracja
Restauracja, Przykop
Karczma Stara Kuźnia Marcinowa Wola Folwark Przykop
Karczma Stara Kuźnia Marcinowa Wola Folwark Przykop
OCENA
5.0
Podstawowe:
Płatność kartą
Wi-Fi
Parking

Tam, gdzie kiedyś sapały miechy i pryskały iskry z kowadła, można dziś posapywać z rozkoszy pałaszując żeberka kowalowej w powidełkach śliwkowych z czosneczkiem, zaś oczy na pewno zaiskrzą po wychyleniu omszałej butli wina z kowalskiej piwniczki. Na kominku, urządzonym w miejscu dawnego paleniska, wypiekają się znakomite szaszłyki jagnięce.

Doskonała kuchnia pod rządami najstarszej córki - Patrycji (uczestniczki II edycji programu kulinarnego "Top chef") – zaspokoi najwybredniejsze gusta. Dla koneserów – duży wybór ryb z mazurskich jezior. Po piekielnej zupie rybnej halaszle pojawi się na pewno konkluzja, że „rybka musi pływać”. Zaradzić może tylko zimne piwo lub bogaty, winny bukiet.

Ale Stara Kuźnia to nie tylko rozkosze podniebienia. Niepowtarzalna atmosfera wiekowej izby – surowe belki stropu, jęzory ognia na kominku i rodzinny klimat, stworzony przez gospodynie – sprawia, że pobyt tutaj jest naprawdę w dobrym smaku.

Oceny i komentarze (1)
POKAŻ WSZYSTKIE
avatar
14 sierpnia 2016
Kulinarne niebo zamknięte i kapitalnych wnętrzach ze wiernymi widokami. Sztos!!!!!!
Stara Kuźnia
Przykop 1
11-513 Przykop

tel.: +48 87 421 10 86
e-mail: biuro@starakuznia.com.pl
www: http://starakuznia.com.pl/index.php/karczma