Informujemy, że w ramach naszej witryny korzystamy z plików cookies. Pozostając na naszych stronach wyrażasz zgodę na stosowanie ich. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Sailing AndroidSailing Ios

Baza Tałty

Port
Port, Tałty
Optimisty w Bazie Tałty
Optimisty w Bazie Tałty
OCENA
5.0
Podstawowe:
Ilość miejsc
25
Sklep spożywczy
w pobliżu
Restauracja
Sanitariaty
prysznic płatny dodatkowo
Udogodnienia:
Płatność kartą
brak
Wi-Fi
brak
Prąd przy kei
Woda przy kei
Kemping
Kąpielisko / plaża
300 m
Usługi dodatkowe:
Usługi szkutnicze
Slip
Zimowanie jachtów

Baza Tałty to port i ekomarina z 25 miejscami postojowymi. Na naszych gości czeka 80 miejsc noclegowych w domkach kempingowych i Chacie Mazurskiej na ogrodzonym terenie pod całodobowym nadzorem, a szef kuchni naszej kantyny zadba o to, żeby żaden żeglarski żołądek nie pozostał pusty.

Poza portem, Baza Tałty to klub sportowy i ośrodek szkoleniowy z tradycjami – od ponad 60 lat z powodzeniem szkolimy zarówno najmłodszych, jak i tych starszych żeglarzy. Na długiej liście naszych wychowanków znajdują się mistrzowie sportów wodnych, między innymi członkowie żeglarskiej kadry narodowej.

Naszą największą dumą są doświadczeni szkoleniowcy – pracujemy tylko z fachową i doświadczoną kadrą instruktorsko-trenerską. Wszystkie zajęcia prowadzone są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – na grupę 6-10 osób przypada jeden instruktor, co ma wpływ również na indywidualizację zajęć i bardziej efektywną naukę.

Oceny i komentarze (4)
POKAŻ WSZYSTKIE
avatar
10 października 2016
Najlepszy port w okolicy.
avatar
3 września 2016
avatar
15 sierpnia 2016
Świetne miejsce z bardzo fajnym klimatem! Zawsze przyjazna atmosfera, bardzo dobre jedzenie w tawernie! Zwłaszcza jezeli chodzi o ryby! Jezeli ktoś szuka cichego i spokojnego portu w pobliżu mikolajek to Baza Tałty będzie idealnym wyborem! Jeszcze nie raz tam zacumuje! Polecam
Baza Tałty
Tałty 30
11-730 Tałty

tel.: +48 515 292 076
e-mail: kontakt@bazatalty.pl
www: http://bazatalty.pl/